XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 1.10.2017

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe będą się odbywały codziennie o godz. 17:30, natomiast dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16:30. O godz. 17:00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie organizacyjne w sprawie pielgrzymki do Ziemi Świętej i Jordanii w styczniu 2018 r. Będzie obecny przedstawiciel biura Patron Travel.

2. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny, cena 5 zł i Mały Gość Niedzielny z bezpłatnym dodatkiem Audiobook MP 3 część 2, powieść Henryka Sienkiewicza Quo vadis, cena 4 zł.

3. W poniedziałek 2 października po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18:45 spotkanie dla Rycerstwa Niepokalanej w domu parafialnym.

4. W poniedziałek 2 października i środę 4 października o. Marek nawiedzi chorych w domach z posługa sakramentalną.

5. We wtorek 3 października zapraszamy na franciszkańskie nabożeństwo Transitus, czyli liturgiczne wspomnienie przejścia przez bramę śmierci św. Ojca Franciszka, założyciela Naszego Zakonu. Początek nabożeństwa o godz. 18.00, na zakończenie którego zostanie odprawiona wieczorna Msza św. z uroczystości św. Franciszka. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, wspólnoty gromadzące się w naszym kościele i czcicieli św. Franciszka. Na nabożeństwo prosimy przynieść ze sobą świece.

6. W środę 04 października Uroczystość św. Ojca Franciszka z Asyżu, założyciela Trzech Zakonów. W tym dniu w sposób szczególny chcemy dziękować za dar powołania franciszkańskiego oraz bogactwo duchowości franciszkańskiej w całym Kościele. Msz św. o godz. 7:00, 10:00 i 18:00. O godz. 17:00 przed naszym kościołem odbędzie się błogosławieństwo zwierząt.

7. W Pierwszy Piątek miesiąca 6 października spowiedź przed Msza św. poranną i od godz. 17:30. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 16:00, o godz. 16:30 Msza św. Na Mszy godz. 18:00 będziemy modlili się w intencji solenizanta o. Artura Kernera. O godz. 19:00 zapraszamy parafian, mieszkańców Kwidzyna, wspólnoty oraz młodzież I i II rok przygotowania do bierzmowania na Strefę Chwały. W programie katecheza i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.

8. W sobotę 7 października na granicach naszej Ojczyzny odbędzie się modlitwa różańcowa Różaniec do Granic. Informację o tym wydarzeniu są zamieszczone na ulotkach wyłożonych na stoliku pod chórem i na plakacie.

9. W przyszłą niedzielę 8 października przed kościołem odbędzie się zbiórka z okazji XVII Dnia Papieskiego pod hasłem: Idźmy naprzód z nadzieją! na fundusz stypendialny fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Na Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie różańców dla dzieci Pierwszokomunijnych

10. Zapraszamy na pielgrzymkę Częstochowa-Kraków-Wadowice-Kalwaria Zebrzydowska w dniach 10-12. Listopada 2017. Koszt 420 zł. Szczegółowy program na stronie internetowe lub w gablocie. Kontakt: o.Marek D. 608670459

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>