XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny, cena 5 zł i Mały Gość Niedzielny.

2. Przez cały listopad: Nieszpory z Wypominkami za zmarłych o godz. 17:30. Msze św. za zmarłych poleconych w Wypominkach o godz. 18:00.

3. Kartki wypominkowe i kartki na 30 Mszy św. za zmarłych wyłożone są pod chórem. Można je składać w zakrystii, gdzie otrzymamy informację, w jakim dniu będą wyczytywane imiona naszych zmarłych, za których modlimy się przez cały miesiąc.

4. W poniedziałek 6 listopada i środę 8 listopada o. Marek nawiedzi chorych w domach z posługa sakramentalną.

5. W poniedziałek 6 listopada spotkanie dla Rycerstwa Niepokalanej po Mszy św. wieczornej ok godz. 18:45.

6. W czwartek 9 listopada Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

7. W piątek 10 listopada po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejną katechezę w ramach katechumenatu pochrzcielnego, które prowadzi o. Władysław.

8. Starosta Kwidzyński Jerzy Godzik zaprasza mieszkańców do udziału we wszystkich organizowanych w dniu 11 listopada uroczystościach związanych z 99 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Powiatowe obchody rozpoczną się o godz. 10:00 na Skwerze Kombatantów przy ul. Warszawskiej, a zakończą się Mszą św. o godz. 11:00 w Katedrze. W naszym kościele Msze św. o godz. 7:00, 10:00 i 18:00.

9. Zapraszamy na dziewięciodniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej z Jordanią w dniach 28 stycznia do 5 lutego 2018 r. Program w gablotce i na stronie parafii. Kontakt z o. Markiem Dopieralskim tel. 608670459.

10. W przyszłą niedzielę 12 listopada będziemy obchodzić 9. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Ocalmy chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Przed kościołem kwesta na ten cel. Można tez wysłać SMS o treści RATUJE pod nr 72405.

11. W minionym tygodniu zmarła:

  • śp. Irena Cybowicz, lat 69, z ul. Batalionów Chłopskich.

                                         Dobry Jezu a nasz Panie

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>