UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Zapraszamy na Orszak Trzech Króli. W tym roku z Mędrcami ze wschodu podążać będzie Anioł Pokoju. Początek Orszaku: o godz. 13:30 na placu św. Jana Pawła, który wyruszy w drogę do żywej szopki ulicami: Braterstwa Narodów, Piłsudskiego i Grudziądzką do kościoła Świętej Trójcy. O godz. 15:00 Koncert kolęd zespołu New Life M. Zachęcamy dorosłych i dzieci do przebrania się w stroje jasełkowe (np. za pasterzy, aniołów, diabłów, królów i księżniczki). Dziś obowiązuje nas uczestnictwo we Mszy św. W naszym kościele Msze św. o godz. 7:30, 9:30, 11:00, 12:30 i 18:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 16:00. Poświęcenie kredy i kadzidła podczas każdej Mszy św.

2. Zwierzęta w żywej szopce będą do poniedziałku 8 stycznia. Dziękujemy panu dyrektorowi Jackowi Goszczyńskiemu i Pracownikom Stadniny Koni i Ośrodka Rekreacyjnego z Miłosnej za wypożyczenie zwierząt.

3. Jutro w niedzielę 7 stycznia Święto Chrztu Pańskiego, którym kończymy okres liturgiczny Narodzenia Pańskiego. O godz. 11:00 Msza św., a po niej o godz. 12:00 spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Taca tego dnia będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>