II NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dziś kończymy Oktawę Wielkanocną – Niedzielą Miłosierdzia Bożego, która jest równocześnie świętem patronalnym Caritas. Członkom Parafialnego Caritas dziękujemy za ofiarną prace i równocześnie życzymy wielu łask Bożych w Waszej posłudze dla najuboższych. Dziś rozpoczął się Tydzień Miłosierdzia. Caritas parafialny zbiera kwestę na działalność statutową Caritas diecezji elbląskiej. Po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

2. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny. Cena 5 zł.

3. Odpowiadając na wezwanie papieża Franciszka, nasza parafia i Droga Neokatechumenalna organizuje w pięć kolejnych niedziel na placu św. Jana Pawła II przed kinoteatrem, dla wszystkich mieszkańców Kwidzyna, Festyn Ewangelizacyjny. Zapraszamy na pierwszy w dzisiejszą niedzielę Miłosierdzia Bożego od godz. 15:30 do 17:30 na plac św. Jana Pawła II.

4. W poniedziałek 9 kwietnia liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona ze względu na Wielki Tydzień i Oktawę Wielkanocną). Jest to Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 7:00, 10:00 i 18:00. Tego dnia Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w domu parafialnym ok. godz. 19:00.

5. Po domach o. Marek nawiedzi chorych z posługą sakramentalną w poniedziałek 9 kwietnia i środę 11 kwietnia.

6. Zostały jeszcze 2 miejsca na pielgrzymkę do: Fatimy – Lourdes – Avila – Madrytu – Saragossy – Barcelony – Montserrat – Carcassonne – La Salette w dniach 24 kwietnia – 6 maja 2018 r. Zapisy u o. Marka Dopieralskiego, tel. 608670459. Szczegółowy program w gablotce i na stronie parafialnej: (www.kwidzyn.franciszkanie.pl)

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>