XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zakończyliśmy zainstalowanie piszczałek subbasu w organach. Pozostało jeszcze przebudować wiatrownice. Będzie to wykonane w najbliższym czasie. Na dzień dzisiejszy poniesione koszty remontu i strojenia organów wraz z robocizną i materiałami wyniosły 3600 zł. Jest naszą radością, że nasze organy brzmią teraz pełniej i lepiej. Także na etapie projektowania, są dwa nowe przedsięwzięcia. Pierwszy projekt dotyczący: nowego ogrzewania podłogowego pod ławkami i drugi projekt: oczyszczenia i renowacji ogrodzenia wokół kościoła. W przyszłą niedzielę 8 lipca kwesta przed kościołem na remont kościoła. Dziękujemy za składane ofiary. Bóg zapłać!

2. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny.

3. Od dzisiejszej niedzieli do niedzieli 26 sierpnia porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele jest następujący: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30 i 19:00, W tygodniu Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.

4. W wtorek 3 lipca Święto św. Tomasza, Apostoła.

5. W Pierwszy Piątek miesiąca 6 lipca spowiedź przed mszą św. poranną i od godz. 17:30.

6. Wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego i miłego wypoczynku oraz szczęśliwych powrotów do domu.

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>