XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zakończyliśmy zainstalowanie piszczałek subbasu w organach. Pozostało jeszcze przebudować wiatrownice. Będzie to wykonane w najbliższym czasie. Na dzień dzisiejszy poniesione koszty remontu i strojenia organów wraz z robocizną i materiałami wyniosły 3600 zł. Jest naszą radością, że nasze organy brzmią teraz pełniej i lepiej. Także na etapie projektowania, są dwa nowe przedsięwzięcia. Pierwszy projekt dotyczący: nowego ogrzewania podłogowego pod ławkami i drugi projekt: oczyszczenia i renowacji ogrodzenia wokół kościoła. W dzisiejszą niedzielę 8 lipca kwesta przed kościołem na remont kościoła. Dziękujemy za składane ofiary. Bóg zapłać!

2. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny.

3. W miesiącach wakacyjnych porządek Mszy Św. niedzielnych w naszym kościele jest następujący: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30 i 19:00. W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00.

4. W Następną Niedzielę tj. 15 lipca , Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę na zakup leków , artykułów sanitarnych i higienicznych dla chorych i niepełnosprawnych z naszej Parafii. Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy. Bóg Zapłać!

5. Wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego i miłego wypoczynku oraz szczęśliwych powrotów do domu.

6W minionym tygodniu odeszli do Pana;

         ŚP. Maria Dudek l. 90,

         Śp. Marian Klonowski l. 68,

         Śp. Kamil Karasiewicz l. 35,

                         Dobry Jezu , a nasz Panie …

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>