XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny. Nowa cena, która wynosi 6 zł i Mały Gość Niedzielny, cena 5 zł.

2. Przez cały listopad: Nieszpory z Wypominkami za zmarłych o godz. 17:30. Msze św. za zmarłych poleconych w Wypominkach o godz. 18:00.

3. Kartki wypominkowe i kartki na 30 Mszy św. za zmarłych wyłożone są pod chórem. Można je składać w zakrystii, gdzie otrzymamy informację, w jakim dniu będą wyczytywane imiona naszych zmarłych, za których modlimy się przez cały miesiąc.

4. W sobotę 9 listopada Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

5. Chorych o. Karol nawiedzi w domach 12 i 14 listopada.

6. Informujemy, że do zakończenia sezonu grzewczego, celem uniknięcia wychładzania kościoła, będą zamknięte środkowe wewnętrzne drzwi od głównego wejścia. Otwarte zostaną dwoje drzwi bocznych. Zmiana jest zaznaczona graficznie strzałkami.

7. Trwają nadal prace renowacji wewnętrznych drzwi wejściowych i odbudowy stropu przy wejściu do zakrystii. W przyszłą niedzielę 10 listopada kwesta na remont naszego kościoła i spłatę długu z Kurii Prowincjalnej w Gdańsku, który na dzień dzisiejszy wynosi 42 000 zł. Dziękujemy za składane ofiary na remont naszego kościoła. Bóg zapłać.

8. W minionym tygodniu zmarł:

  • śp. Danuta Krzeszowska, lat 63,

  • śp. Tomasz Frąś, tal 55,

  • śp. Marta Ryś, l. 64,

  • śp. Gaja Staszkiewicz, dziecko martwo urodzone.

                                                       Dobry Jezu a nasz Panie

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>