XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny. Nowa cena, która wynosi 6 zł.

2. Przez cały listopad: Nieszpory z Wypominkami za zmarłych o godz. 17:30. Msze św. za zmarłych poleconych w Wypominkach o godz. 18:00. Kartki wypominkowe można jeszcze składać w zakrystii.

3. Starosta Kwidzyński Jerzy Godzik zaprasza mieszkańców do udziału we wszystkich organizowanych w dniu 11 listopada uroczystościach związanych z  101 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Powiatowe obchody rozpoczną się o godz. 10:00 na Skwerze Kombatantów przy ul. Warszawskiej, a zakończą się Mszą św. o godz. 11:00 w Katedrze.

4. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny w poniedziałek 11 listopada o godz. 18:00.

5. We wtorek 12 listopada i czwartek 14 listopada o. Karol nawiedzi chorych w domach z posługa sakramentalną.

6. We wtorek 12 listopada na Mszy św. o godz. 18:00 będziemy modlić się w intencji solenizanta o. Karola Wesołowskiego.

7. Od wtorku 12 listopada rozpoczniemy roznoszenie opłatków. Misję tą będą wykonywali małżeństwo Maria i Ryszard Marcowie, którzy zostali upoważnieni przez ojca proboszcza do roznoszenia opłatków na terenie naszej parafii. Maria i Ryszard posiadają zaświadczenie ze zdjęciem, ich danymi osobowymi i podpisem Ojca Proboszcza. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary.

8. W przyszłą niedzielę 17 listopada spotkanie przygotowujące dzieci do I Komunii św., które rozpocznie się Mszą świętą o godz. 11:00, po niej część organizacyjna i formacyjna dla rodziców w kościele, a dla dzieci w domu parafialnym.

9. Trwają nadal prace renowacji wewnętrznych drzwi wejściowych i odbudowy stropu przy wejściu do zakrystii. Przy wyjściu z kościoła kwesta na remont naszego kościoła i spłatę długu z Kurii Prowincjalnej w Gdańsku, który na dzień dzisiejszy wynosi 42 000 zł. W październiku na materiały związane z remontem wydaliśmy 1800 zł. Dziękujemy za składane ofiary na remont naszego kościoła. Bóg zapłać.

10. W minionym tygodniu zmarł:

  • śp. Krzysztof Zakrzewicz, lat 48,

                                           Dobry Jezu a nasz Panie

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>