XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny. Nowa cena, która wynosi 6 zł. W dzisiejszym numerze wywiad Abby Johnson, która pracowała w klinice aborcyjnej, a teraz jest działaczką pro-life. Na podstawie jej doświadczeń zrealizowano film „Nieplanowane”, który w naszym kinoteatrze w Kwidzynie będzie wyświetlany tylko 2 grudnia o godz. 19:00.

2. Przy wyjściu z kościoła parafialny zespół Caritas prowadzi zbiórkę na działalność Caritas Polska.

3. Dziś spotkanie przygotowujące dzieci do I Komunii św., rozpocznie się Mszą świętą o godz. 11:00, po niej część organizacyjna i formacyjna dla rodziców w kościele, a dla dzieci w domu parafialnym.

4. Przez cały listopad: Nieszpory z Wypominkami za zmarłych o godz. 17:30. Msze św. za zmarłych poleconych w Wypominkach o godz. 18:00. Kartki wypominkowe można jeszcze składać w zakrystii.

5. W czwartek 21 listopada liturgiczne Wspomnienie Ofiarowania NMP.


6. W piątek 22 listopada liturgiczne Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy – patronki muzyki. Wszystkim, którzy śpiewają i grają w naszej parafii z racji święta ich Patronki życzymy: wielu łask i Bożego błogosławieństwa. Dziękujemy za okazywane dobro.

7. Trwa roznoszenie opłatków. Misję tą wykonują małżeństwo Maria i Ryszard Marcowie, którzy zostali upoważnieni przez ojca proboszcza do roznoszenia opłatków na terenie naszej parafii. Maria i Ryszard posiadają zaświadczenie ze zdjęciem, ich danymi osobowymi i podpisem Ojca Proboszcza. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary.

8. Za tydzień 24 listopada, ostatnią niedzielę roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Dziękujemy Panu Bogu za mijający rok kościelny, za wszelkie otrzymane dobro.

9. Trwają nadal prace renowacji wewnętrznych drzwi wejściowych i odbudowy stropu przy wejściu do zakrystii. Dziękujemy za składane ofiary na remont naszego kościoła. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1270 zł. Bóg zapłać.

10. W minionym tygodniu zmarli:

  • śp. Longina Stanisława Bez-Wlizło, lat 70,

  • śp. Ryszard Botwicz, lat 91,

  • śp. Elżbieta Golińska, lat 69,

  • śp. Zofia Rosół, lat 89.

                                        Dobry Jezu a nasz Panie

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>