III NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny, cena 6 zł oraz Małego Gościa Niedzielnego, cena 5 zł.
  2. Od poniedziałku 27. stycznia porządek nabożeństw: w poniedziałki do św. Franciszka, wtorki do św. Antoniego, w środy  Nowenna do Nieustającej Pomocy MNP, w piątki do Miłosierdzia Bożego rozpoczynamy o godz. 17:45; we wtorki wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 17:00 i w czwartki o godz. 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, i różaniec w intencji o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. We wtorek 28 stycznia, liturgiczne Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła, w piątek 31 stycznia, Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  4. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii adresów Parafian, którzy nie przyjęli kolędy w wyznaczonym terminie, a chcieliby to uczynić. Odwiedzimy te domy jutro w poniedziałek 27. stycznia. Początek kolędy od godz. 15:30.
  5. W przyszłą niedzielę 2. lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Tradycyjnie przynosimy ze sobą gromnice, które będą poświęcone na każdej Mszy Św. Obrzęd poświęcenia przypomina nam, że …przyszło Światło prawdziwe, które oświeca każdego człowieka przychodzącego na ten świat”… (J 1,9). Z ustanowienia papieża św. Jana Pawła II tego dnia przypada 24. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Zakony Klauzurowe.
  6. W minionym tygodniu zmarł:
  • śp. Ryszard Adamiec, lat 77.

                                   Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

 

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>