V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś rozpoczynamy Katechezy Neokatechumenalne – Nowej Ewangelizacji. Katechezy będą głoszone od jutra w poniedziałki i czwartki o godz. 18:45. Zapraszamy na te katechezy dorosłych, małżeństwa, osoby samotne, młodzież, dorosłych nie ochrzczonych oraz tych, którzy chcą uzupełnić sakrament bierzmowania.

2. Spotkanie przygotowujące dzieci do I Komunii św., wraz z poświęceniem książeczek do nabożeństwa dziś na Mszy świętej o godz. 11:00, po Mszy część organizacyjna i formacyjna dla rodziców w kościele, a dla dzieci w domu parafialnym.

3. Przy wyjściu z kościoła comiesięczna kwesta na spłatę długu – 35 tyś. zł – do Kurii w Gdańsku za modernizację ogrzewania kościoła. Za złożone ofiary na remont kościoła składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

4. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny, cena 6 zł.

5. We wtorek 11 lutego we Wspomnienie NMP z Lourdes z ustanowienia św. Jana Pawła II, papieża, przypada 28 Światowy Dzień Chorego. Msza św. o godz. 18:00 będzie celebrowana z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych. Zapraszamy chorych i osoby starsze, które chcą przyjąć ten sakrament. Przypominamy, że ten sakrament można przyjąć jeżeli jest się w stanie łaski uświęcającej.

6. W piątek 14 lutego Święto świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, Patronów Europy.

7. W tygodniu kancelaria parafialna czynna we wtorek i piątek od godz. 15:00 – 17:00.

8. W przyszłą niedzielę 16 lutego przed kościołem, comiesięczna zbiórka na działalność statutową Caritas Parafii, czyli zbiórka dla ubogich.

9. W minionym tygodniu zmarli:

  • śp. Stanisława Figurska, lat 86,

  • śp. Jerzy Mirosław Michalik, lat 84,

  • śp. Łucja Michalak, lat 70,

  • śp. Leopold Gołąbek, lat 83,

  • śp. Janina Smyl, lat 64.

                                              Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>