II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przy wyjściu z kościoła comiesięczna kwesta na spłatę długu za modernizację ogrzewania naszego kościoła i bieżące wydatki, między innymi, dokończenie zamontowania na organach zakupionego głosu organowego. Prace te zostały przerwane na czas robót związanych z modernizacją ogrzewania. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

2. W Kościele w Polsce dziś przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W tym roku obchodzimy go pod hasłem „Eucharystia i Misje”. Ze względu na dzisiejszą kwestę remontową, zbiórkę na misje „Ad Gentes” zbierzemy w przyszłą niedzielę.

3. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny.

4. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17:00.

5. W poniedziałek 9. marca spotkanie dla Rycerstwa Niepokalanej po Mszy św. wieczornej ok godz. 18:45.

6. Trwają Katechezy Neokatechumenalne – Nowej Ewangelizacji. Katechezy są głoszone w poniedziałki i czwartki o godz. 18:45. Zapraszamy na te katechezy dorosłych, małżeństwa, osoby samotne, młodzież, dorosłych nie ochrzczonych oraz tych, którzy chcą uzupełnić sakrament bierzmowania.

7. Od poniedziałku do piątku o godz. 5:30 w domu parafialnym celebrowana jest liturgia Godzin: Godzina Czytań i Jutrznia. Zapraszamy.

8. W piątek 13. marca nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 16:30, dla dorosłych po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18:30.

9. W sobotę 14. marca o godz. 10:00 w domu parafialnym, próba śpiewów przygotowujących do Świętego Triduum Paschalnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.

10. W przyszłą niedzielę 15. marca spotkanie przygotowujące dzieci do I Komunii św., na Mszy świętej o godz. 11:00, po niej część organizacyjna i formacyjna dla rodziców w kościele, a dla dzieci w domu parafialnym.

11. W minionym tygodniu zmarli:

  • śp. Kryspina Barczuk, lat 84,

  • śp. Kazimierz Leoniec, lat 74.

  • śp. Jolanta Teresa Piątkowska, lat 81,

  • śp. Ryszard Stanisław Kamiński, lat 71.

                                       Dobry Jezu, a nasz Panie…

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>