UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dzisiejszą Niedzielą Zesłania Ducha Świętego kończymy radosny czas Świąt Wielkanocnych i od poniedziałku rozpoczynamy OKRES ZWYKŁY.

2. W zakrystii i przed kościołem można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

3. Dziś dodatkowa Msza św. o godz. 19:00.

4. Nabożeństwo majowe w dzisiejszą niedzielę o godz. 17:30. Od poniedziałku 1. czerwca nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30.

5. W poniedziałek 1. czerwca Święto NMP Matki Kościoła – Drugi Dzień Zielonych Świąt. Msze św. o godz. 7:00, 10:00 i 18:00.

6. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. Zachęcamy wiernych, ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne, do przyjmowania komunii na rękę.

7. W czwartek 4.czerwca Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

8. W pierwszy piątek miesiąca 5. czerwca spowiedź przed Msza św. poranną i od godz. 16:00 oraz od godz. 17:30. Dodatkowa Msza św. o godz. 16:30.

9. W przyszłą niedzielę 7. czerwca – ŚWIĘTO PARAFIALNE – Uroczystość Przenajświętszej Trójcy, w naszym kościele możliwość uzyskania odpustu w czasie każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Przenajświętszej Trójcy, uroczyste Ciebie Boga wysławiamy i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

10. Zwyczajna Kapituła Prowincji Gdańskiej w dniu 26 maja br. wybrała na gwardiana do naszego klasztoru w Kwidzynie o. Tomasza Ryłko, który również przejmie obowiązki proboszcza naszej parafii. Życzymy o. Tomaszowi potrzebnych łask i Bożego błogosławieństwa.

11. W minionym tygodniu zmarł:

  • śp. Marcin Piechowski, lat 42.

                                    Dobry Jezu, a nasz Panie…

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>