UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Dziś ŚWIĘTO PARAFIALNE – Uroczystość Przenajświętszej Trójcy, w naszym kościele możliwość uzyskania odpustu w czasie każdej Mszy św. Po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Przenajświętszej Trójcy, uroczyste Ciebie Boga wysławiamy i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

2. W zakrystii i przed kościołem można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

3. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30. Ze względu na śluby nie będzie nabożeństwa w środę 10. czerwca.

4. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa. Zachęcamy wiernych, ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne, do przyjmowania komunii na rękę.

5. W czwartek 11. czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w porządku niedzielnym: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00 i 18:00. Na zakończenie każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, suplikacje, krótka adoracja w ciszy i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Procesja z Najświętszym Sakramentem wokół naszego kościoła o godz. 12:30.

6. W sobotę 13 czerwca Święto Św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.

7. W przyszłą niedzielę 14. czerwca kwesta na remont naszego kościoła. Do spłaty mamy dług w Kurii Prowincjalnej w wysokości 32 500 zł. Trwa nadal remont organów. Po renowacji powróciła rzeźba św. Michała Archanioła, którą umięsimy nad chrzcielnicą.

8. W minionym tygodniu zmarł:

  • śp. Daniel Jerzy Jaworski, lat 45.

                                           Dobry Jezu, a nasz Panie…

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>