PODZIĘKOWANIE DLA PROBOSZCZA O.MARKA MARCINKOWSKIEGO

PODZIĘKOWANIE DLA PROBOSZCZA    O.MARKA MARCINKOWSKIEGO

W dniu dzisiejszym z żalem i łezką w oku żegnamy naszego Proboszcza, który odchodzi od nas, by pełnić posługę kapłańską w innej miejscowości – nie chcemy Cię żegnać, ale skoro Opatrzność Boża sprawiła, że odchodzisz od nas, to pragniemy w imieniu całej parafii najserdeczniej Ci podziękować ,za te wszystkie lata jakie spędziłeś z nami i dla nas– pragniemy dzisiaj z serca powiedzieć: BÓG ZAPŁAĆ!

Kiedy patrzymy wstecz dostrzegamy, jak wielką wartość mają słowa: „Żyj tak, aby ślady Twoich stóp przetrwały Ciebie”. Ślady Twojej pracy, Ojcze Proboszczu, dostrzegamy wokół, a ślady Twojej działalności duszpasterskiej tkwią w naszych sercach.

Pan Bóg najlepiej zna Twój trud i starania, umartwienia, zmagania, a czasem cierpienia. Nie mamy wątpliwości, że nieraz było Ci ciężko z naszego powodu. Przepraszamy za to wszystko i prosimy byś nam wybaczył. Prosimy, aby Pan Bóg wynagrodził krzywdy według hojności Swego Serca.

Bóg zapłać za wszystkie sprawowane u nas ofiary Mszy świętej, za słowa kazań, które płynęły z Twego serca do naszych serc, za wspólne modlitwy, spowiedzi, udzielone Komunie święte, za Sakrament Bierzmowania, śluby, chrzty i pogrzeby.

Dziękujemy za wszystkie duszpasterskie odwiedziny, za wspólnie przeżyte jubileusze, za pielgrzymki do wielu świętych miejsc, za wszelkie dobro i budowanie jedności, za wspieranie grup parafialnych.

Drogi Ojcze Proboszczu, żadne słowa nie wyrażą w pełni wdzięczności i podziękowań na jakie zasługujesz. Chcemy Cię zapewnić, że w bardzo wielu sercach Twoich parafian jest dużo wdzięczności i ciepła dla Twojej Osoby.

Dzisiaj, Ojcze Marku, dziękujemy za dar Twojej obecności w naszej Parafii – składamy Ci również serdeczne życzenia: zdrowia oraz wszelkiej pomyślności, błogosławieństwa Bożego na każdy dzień i opieki Matki Bożej, niech wszyscy ludzie spotkani na kapłańskim szlaku obdarzają Ojca życzliwością i dobrocią – SZCZĘŚĆ BOŻE!

Z darem modlitwy.

– Wdzięczni Parafianie.

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>