XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny.

2. Do końca sierpnia porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele jest następujący: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30 i 19:00. W tygodniu Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i piątki od godziny 15:00 do17:00.

3. W środę 15 lipca Święto św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.

4. W przyszłą niedzielę 19 lipca Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał dobrowolne ofiary na statutową działalność Caritas, czyli pomoc dla ubogich.

5. Zapraszamy do wzięcia udziału w 28 elbląskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się  w dniach 30 lipca – 11 sierpnia. Tegoroczne hasło brzmi: „Bądź wola  Twoja”. Z uwagi na przepisy sanitarne liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i bliższe informacje u Ks. Łukasza Cieplińskiego – wikariusza parafii Miłosierdzia Bożego w Kwidzynie (tel. 600 208 693, mail: pomezaniakwidzyn@gmail.com).  Informacje można również znaleźć na plakacie oraz na stronie internetowej pomezaniakwidzyn.pl

6.  Informujemy wszystkich naszych parafian, iż w związku z zamknięciem zakładu pogrzebowego przy posesji na ul. Piłsudskiego 49 w niedziele i uroczystości, będzie możliwość parkowania samochodów na terenie za budynkiem, aż do odwołania.

7.  Zapraszamy do zamawiania intencji mszalnych. Jest jeszcze sporo wolnych miejsc w najbliższym czasie (szczególnie w tygodniu)

8.  Wszystkim naszym parafianom, sympatykom i odwiedzającym nasz kościół dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc i wsparcie. Życzymy spokojnych wakacji i udanego czasu urlopu. Dobrego i miłego wypoczynku oraz szczęśliwych powrotów do domu.

9.  Dziś wychodząc z kościoła zbieramy kwestę na remonty, które się dokonały w naszym kościele, na rzecz spłaty długu. Bóg zapłać za wszelką pomoc wszystkim ofiarodawcom.

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>