XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny.

2. Do końca sierpnia porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele jest następujący: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30 i 19:00. W tygodniu Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i piątki od godziny 15:00 do 17:00.

3. W środę 22 lipca Święto Św. Marii Magdaleny,

– w czwartek 23 lipca Święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy,

w sobotę 25 lipca Święto św. Jakuba, Apostoła, a także wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00, gdyż po jej zakończeniu ok. godz. 18:45, prosząc o wstawiennictwo św. Krzysztofa, na parkingu wokół naszego kościoła, odbędzie się błogosławieństwo (poświęcenie) kierowców i pojazdów mechanicznych.

4. W przyszłą niedzielę 26 lipca, podczas mszy św. o godz. 11:00 podziękujemy za posługę w naszej wspólnocie parafialnej, braciom, którzy decyzją Ojca Prowincjała, zostali przeniesieni do innych miejsc.

5. Zapraszamy do zamawiania intencji mszalnych. Jest jeszcze sporo wolnych miejsc w najbliższym czasie (szczególnie w tygodniu)

6.  Wszystkim naszym parafianom, sympatykom i odwiedzającym nasz kościół dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc i wsparcie. Życzymy spokojnych wakacji i udanego czasu urlopu. Dobrego i miłego wypoczynku oraz szczęśliwych powrotów do domu.

W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca:

    Śp. Czesława GRZĄDKA zd. Czaja l. 88,

    Śp. Ryszard LEWANDOWSKI l. 55,

    Śp. Joanna GRZEGÓRSKA zd. Głowacka l. 68.

                                       Dobry Jezu, a nasz Panie…

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>