XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer tygodnika katolickiego Gość Niedzielny. W nim między innymi możemy przeczytać na temat:

– co wiemy o św. Annie, babci Jezusa,

– oraz jak kształtować relację z teściową.

2. Dziś jako wspólnota parafialna chcemy podziękować za posługę Ojcom, którzy służyli w naszej parafii. Decyzją przełożonych wyższych opuszczają naszą wspólnotę: o. Michał MARKIEWICZ, który został przeniesiony do Gdyni; o. Władysław KOWALSKI do Elbląga i o. Karol WESOŁOWSKI do Gdańska. Dziękujemy im za wieloletnią posługę i życzymy wielu łask Bożych w służbie kościołowi lokalnemu do którego zostali posłani.

3. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających naszą parafię do zamawiania intencji mszalnych. Jest to forma pamięci nie tylko o zmarłych, ale też okazja o prośbę w przeróżnych naszych potrzebach.

4.  Wszystkim naszym parafianom, sympatykom i odwiedzającym nasz kościół dziękujemy za wszelkiego rodzaju pomoc i wsparcie. Życzymy spokojnych wakacji i udanego czasu urlopu. Dobrego i miłego wypoczynku oraz szczęśliwych powrotów do domu.

W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca:

    Śp. Jadwiga BURZYŃSKA zd. Opacka l. 95.

                                 Dobry Jezu, a nasz Panie…

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>