V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W dzisiejszą niedzielę Dzieci w czasie Mszy świętych o godz. 10:00 i 12:30 pierwszy raz /przyjmą, przyjęły/ Komunię św. Polecamy Je Waszej modlitwie, aby od tej pory jak najczęściej mogły korzystać ze Stołu Pańskiego. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 17.30, w tygodniu od poniedziałku do piątku razem z Białym Tygodniem dla dzieci Pierwszo Komunijnych połączone z Mszą św. wieczorną o godz. 18:00. Nabożeństwo majowe w sobotę o godz.17:30.

2. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny, cena 5 zł.

3. We wtorek 16 maja Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski, którego relikwie posiada nasza parafia.

4. Szkoła Katolicka ogłasza nabór do klasy 1 szkoły podstawowej. Zapisy do 15 maja 2017. Zajęcia otwarte odbędą się 15 maja o godz. 17.00.

5. W piątek 19 maja o godz. 16:30 zapraszamy na próbę dzieci przeżywające pierwszą rocznicę I Komunii Świętej, spowiedź dla nich, ich rodziców i gości od godz. 17:00. Uroczystość rocznicowa odbędzie się w najbliższą niedzielę 21 maja na Mszy św. o godz. 11:00.

6. W sobotę 20 maja o godz. 11:00 w kościele Św. Franciszka z Asyżu w Ostródzie Ks. Abp Józef Górzyński udzieli sakramentu święceń w stopniu prezbitera ojcom diakonom: o. dk. Mateuszowi Świętosławskiemu z Kwidzyna, o. dk. Bartłomiejowi Ewertowskiemu z Ostródy i o. dk. Karolowi Wesołowskiemu z Lęborka. Zapraszamy na Uroczystość Święceń i prosimy o modlitwę w ich intencji.

7. W przyszłą niedzielę 21 maja Caritas będzie zbierał dobrowolne ofiary na dofinansowanie kolonii dla dzieci z ubogich rodzin. O godz. 19:00 koncert chóru z Kolumbii.

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>