XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przed kościołem odbędzie się zbiórka z okazji XVII Dnia Papieskiego pod hasłem: Idźmy naprzód z nadzieją! na fundusz stypendialny fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny, cena 5 zł.

3. Nabożeństwa różańcowe odbywają się codziennie o godz. 17:30, natomiast dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16:30.

4. W poniedziałek 9 października o godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się projekcja filmu pt. Jak Bóg da… Przy wyjściu dobrowolna ofiara.

5. W piątek 13 października zapraszamy na cztery części różańca fatimskiego. Część Radosna o godz. 17:30, pozostałe części po Mszy św. wieczornej ok godz. 18:45. Różaniec zakończymy Apelem Jasnogórskim.

6. Zbliża się listopad – czas szczególnej modlitwy Kościoła za zmarłych. Jak co roku można zaopatrzyć się w kartki wypominkowe i kartki na 30 Mszy św. za zmarłych odprawianych przez cały listopad. Kartki z imionami naszych drogich zmarłych prosimy składać w zakrystii, gdzie otrzymamy informację w jakim dniu będą wyczytani nasi zmarli.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę Częstochowa-Kraków-Wadowice-Kalwaria Zebrzydowska w dniach 10-12. listopada 2017. Koszt 420 zł. Szczegółowy program na stronie internetowe lub w gablocie. Kontakt: o. Marek D. 608670459.

8. W dniach 28 stycznia – 5 lutego 20178 r. nasza parafia organizuje dziewięciodniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej z Jordanią. Program na stronie parafii. Kontakt z o. Markiem Dopieralskim tel. 608670459.

9. W przyszłą niedzielę 15 października, według rozporządzenia Ks. Bpa Elbląskiego, z racji Tygodnia Miłosierdzia, odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na statutową działalność Caritasu.

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>