III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W dzisiejszą niedzielę o godz. 17:00 spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Fatimy. Podczas spotkania zbieramy na autobus po 70 zł i obiad w Niepokalanowie po 20 zł.

2. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny. Cena 5 zł.

3. Odpowiadając na wezwanie papieża Franciszka, nasza parafia i Droga Neokatechumenalna organizuje w pięć kolejnych niedziel na placu św. Jana Pawła II przed kinoteatrem, dla wszystkich mieszkańców Kwidzyna, Festyn Ewangelizacyjny. Zapraszamy w dzisiejszą Niedzielę od godz. 15:30 do 17:30 na drugie spotkanie na plac św. Jana Pawła II.

4. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i piątki od godz. 15:00 do 17:00.

5. W następną niedzielę, 22 kwietnia 2018 roku, przed i po mszach świętych o godz. 9:30, 11:00 i 12:30 wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 5 będą zbierać fundusze do puszki w związku z doroczną akcją „Pola Nadziei”. Zebrane środki finansowe przekazane zostaną na rzecz kwidzyńskiego hospicjum.

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>