XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przypominamy cały czas o obowiązku zakrywania ust i nosa. Zachęcamy wiernych, ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne, do przyjmowania komunii na rękę.

2. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nowy numer Tygodnika Katolickiego Gość Niedzielny.

3. Od dzisiejszej niedzieli do ostatniej niedzieli sierpnia (30. VIII 2020) porządek Mszy św. niedzielnych w naszym kościele jest następujący: 7:30, 9:30, 11:00, 12:30 i 19:00,

W tygodniu Msze św. o godz. 7:00 i 18:00.

4. W sobotę 11 lipca Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

5.  W przyszłą niedzielę jak co miesiąc, będziemy zbierać kwestę przed kościołem na remonty, które się dokonały w naszym kościele. Do spłaty mamy dług w Kurii Prowincjalnej w Gdańsku.

6.  Informujemy wszystkich naszych parafian, iż w związku z zamknięciem zakładu pogrzebowego przy posesji na ul. Piłsudskiego 49 w niedziele i uroczystości, będzie możliwość parkowania samochodów na terenie za budynkiem, aż do odwołania.

7.  Wszystkim naszym parafianom, sympatykom i odwiedzającym nasz kościół życzymy spokojnych wakacji i udanego czasu urlopu. Dobrego i miłego wypoczynku oraz szczęśliwych powrotów do domu.

8. W minionym tygodniu odeszli do Domu Ojca:

           Śp. Helena WSZELAK zd. KROGULEC l. 84,

           Śp. Adam BIRECKI l. 69,

           Śp. Andrzej GODLEWSKI l. 68,

           Śp. Paweł WOJCIECHOWSKI l. 72,

                                                  Dobry Jezu, a nasz Panie…

Zostaw komentarz

Możesz używać następujących znaczników HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>